napisz maila mapa strony
Start Projektowanie stron internetowych
Projektowanie stron internetowych

Naszą specjalnością jest projektowanie stron internetowych oraz pozycjonowanie. Oferujemy profesjonalne strony internetowe o dowolnej tematyce oraz wielkości. Wieloletnie doświadczenie i biegła znajomość nowoczesnych technologii połączone ze specjalistyczną wiedzą gwarantują naszym Klientom najwyższą jakość usług oraz pozwalają nam na projektowanie stron internetowych dowolnego typu, także bardzo rozbudowanych i złożonych, wyróżniających się atrakcyjną oraz stylową oprawą graficzną.

Zapewniamy kompleksową obsługę obejmującą szeroko pojęte projektowanie stron internetowych, pozycjonowanie, promocję, reklamę, rejestrację domen, hosting oraz poligrafię.

Projektowanie stron internetowych oraz inne nasze usługi oferujemy w niezwykle konkurencyjnych cenach.

Dlaczego warto zlecić projektowanie stron internetowych właśnie nam?

  1. Projektowanie stron internetowych najwyższej klasy z gwarancją jakości
  2. 12 miesięcy gwarancji
  3. Pomoc pogwarancyjna
  4. Super korzystne ceny
  5. Kompleksowa obsługa - projektowanie stron internetowych, pozycjonowanie, reklama, domeny, hosting, poligrafia
  6. Pełne wsparcie marketingowe - pozycjonowanie, kampanie reklamowe

Jaka jest metodyka współpracy z Klientem przy projektowaniu stron?

 

kontakt z Klientem
 wypełnienie formularza
 projekt
kontakt z Klientem
wypełnienie przez Klienta
formularza specyfikacji

przygotowanie
założeń projektu

 projektowanie stron internetowych
 umowa


opracowanie koncepcji
graficznej we współpracy
z Klientem

podpisanie umowy

publikacja strony internetowej  implementacja


publikacja
implementacja


 

Co muszę wiedzieć zanim zamówię stronę internetową lub sklep?

Przede wszystkim należy odpowiedzieć sobie na pytanie - co jest głównym złożeniem projektowanej strony internetowej: sprzedaż, prezentacja usług/produktów, logowanie użytkowników itd. Należy także ogólnie określić jakie podstrony miałby mieć serwis oraz jaki jest preferowany styl projektu. Resztą zajmujemy się my. Prosimy o wypełnianie specjalnego formularz, który umożliwi nam zapoznanie się z Państwa preferencjami i finalnie pozwoli nam określić budżet.

Ile kosztuje projektowanie stron internetowych?

Koszt uzależniony jest od różnych czyników. Podstawowe z nich to: stopień złożenia układu graficznego seriwsu, zaimplementowane moduły (np galeria, newletter, forum dyskusyjne), ilość podstron. Podstawowy cennik stron znajdziecie Państwo pod adresem: /pl/projektowanie-stron-internetowych/cennik-stron-internetowych/

Czy przyjeżdżacie do klientów?

Jeżeli odległość na to pozwala możemy się spotkać. Nie jest to jednak warunkiem współpracy. Wszystkie formalności i ustalenia można załatwić na odległość: poprzez pocztę, kontakt mailowy lub telefoniczny.

Czy możliwe jest zrobienie strony internetowej albo sklepu „na odległość”?

Tak. Powstała tak większość naszych najważniejszych projektów – nie spotkaliśmy się nigdy osobiście z naszymi niektórymi klientami. Praca przy projekcie na odległość ma także wiele zalet: jeżeli większość ustaleń jest przesyłana mailowo to w każdej chwili można wrócić do uwag jakie klient przesłał lub do sugestii jakie podawaliśmy. Pozwala to uniknąć kłopotliwych sytuacji i niedomówień które, pojawiają się podczas ustnych ustaleń.

Chciałbym zarządzać swoją stroną internetową – jak to zrobić?

Jeżeli strona ma być zarządzani przez jej właściciela musi być wyposażona w tzw. system CMS. Jest to system umożliwiający w prosty sposób zarządzanie treściami umieszczanymi na stronie, umożliwia uzupełnianie galerii, załączanie plików itd. Każda budowana przez nas strona internetowa posiada autorski system CMS.

Jak długo trwa zaprojektowanie całej strony internetowej?

Jest to zależne od zastosowanych funkcji i rozwiań. Przeciętnie prace nad jednym projektem trwają ok 1 – 3 tygodni. Im więcej funkcji i bardziej rozbudowany projekt, tym dłuższy czas jego realizacji.

Hosting i domena – na czym to polega?

Hosting jest to zapewnienie miejsca(serwera) na którym ma leżeć strona. Domena(adres www) jest to adres który wskazuje na to miejsce. Obie te rzeczy są niezbędne aby umieścić stronę w internecie. Na życzenie klienta zajmujemy się wykupem domeny i zapewniamy miejsce na serwerze (1 rok gratis).

E-mail firmowy? Czy będę taki miał?

E-mail firmowy to e-mail na domenie pod którą będzie się znajdowała Państwa strona. Przykładowo jeżeli witryna będzie się znajdowała pod domeną www.netsites.pl to adres e-mailowy będzie mógł wyglądać następująco: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Wiadomości przychodzące na e-mail firmowy, można odbierać za pomocą klienta pocztowego oraz przez stronę internetową.

Potrzebne mi są również wizytówki i ulotki. Czy możecie to zrobić?

Tak. Ściśle współpracujemy z jedną w warszawskich drukarni, która wykona dla Ciebie wizytówki, katalogi, ulotki, foldery itp.

projektowanie stron internetowych Wróc na górę strony: Projektowanie stron internetowych
 
Copyright by netsites.pl 2009-2022