napisz maila mapa strony
Start Pozycjonowanie stron
Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron internetowych polega na umieszczeniu strony www pośród pierwszych wyników wyświetlanych przez wyszukiwarki dla słów/fraz kluczowych związanych z tematyką Państwa witryny. Istotne znaczenie ma tu projektowanie stron internetowych, sposób przygotowania serwisu, ponieważ ważne jest aby pozycjonowana strona była w pierwszej dziesiątce wyników w wyszukiwarce Google. Dobrze zaprojektowana strona internetowa to klucz do sukcesu w pozycjonowaniu.

KORZYŚCI WYNIKAJĄCE Z POZYCJONOWANIA :

- reklama w najszybciej rozwijającym się medium jakim jest Internet,
- możliwość dotarcia do znaczącej liczby osób zainteresowanych ofertą Państwa firmy,
- wyszukiwarki generują ponad 80 % ruch na stronach internetowych,
- przewaga nad konkurencją,
- zwiększenie popularności strony,
- zwiększenie zysków firmy dzięki Klientom pozyskanym z sieci.

Pozycjonowanie stron www, znak zapytania


OFERTA NA POZYCJONOWANIE STRONY .

Pozycjonowanie może dotyczyć dowolnej liczby słów lub fraz kluczowych. Ze względu na to, że największą popularność zdobyła wyszukiwarka Google, głównie pod jej kątem odbywa się usługa pozycjonowania. Oczywiście jest możliwość zamówienia usługi również dla: Onet i WP.

Popularność wyszukiwarek:

Google - 92,7 %
WP - 2,0 %
Onet - 1,5 %
pozostałe - 3,8 %

Koszt pozycjonowania uzależniony jest od kilku czynników m.in. od ilości słów kluczowych, ich trudności, konkurencji na dane słowo, budowy strony internetowej.

Usługa dzieli się na pozycjonowanie jednorazowe oraz stałe. Przy stałym pozycjonowaniu podpisywana jest umowa na okres 6, 12 lub 24 m-cy, wg. której zobowiązujemy się monitorować i utrzymywać Państwa stronę na najwyższych pozycjach przez cały okres trwania umowy. Pod koniec każdego miesiąca przesyłamy raport pozycji Państwa witryny. Stałe pozycjonowanie gwarantuje czołówkę w wyszukiwarce bez względu na działania konkurencji.

Powrót na stronę główną Up
 
Copyright by netsites.pl 2009-2022