napisz maila mapa strony
Start Aplikacje "desktop"
Aplikacje "desktop"

Wykonujemy aplikacje, systemy dedykowane spełniające wyznaczone przez klienta kryteria tak, aby zredukować czas i koszty związane z wykonywaniem uciążliwych czynności oraz usprawnienia zarządzania w przedsiębiorstwie.

Na sukces firmy składa się wiele wiele czynników między innymi praca poszczególnych zespołów wewnętrznych jak również komunikacja z otoczeniem. Usprawnienie pracy zespołów, z jednej strony, a przejrzystość form zarządzania i łatwość kontaktu z otoczeniem z drugiej, w znaczący sposób podnosi efektywność działań firmy. Internet i technologie o niego oparte pozwalają tworzyć systemy, dzięki którym w widoczny sposób można poprawić jakość zarządzania firmą, a także usprawnić komunikację wewnątrz firmy, jak i z partnerami oraz Klientami. Mowa tu o tzw. Aplikacjach Dedykowanych.

Aplikacje Dedykowane to cała gama rozwiązań dobieranych indywidualnie do klienta. Aplikacje dedykowane są tworzone na zamówienie realizowane po przeprowadzeniu szczegółowej analizy potrzeb i wymagań Klienta. Zaprojektowanie systemu od początku i dostosowane do specyfiki działania konkretnej firmy.

Efektem połączenia wiedzy Klienta na temat proponowanego przez nas rozwiązania oraz doświadczenia analityków zajmujących się automatyzacją i optymalizacją procesów biznesowych powstaje usprawniająca działanie firmy aplikacja dedykowana.

Przykładowy cykl tworzenia aplikacji dedykowanych:

  1. analiza
  2. prototypowanie wstępne
  3. prototypowanie funkcjonalne
  4. implementacja
  5. testy
  6. wdrożenie
  7. szkolenia
  8. pielęgnacja i rozwój aplikacji

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszymi usługami, bądź chcecie zasięgnąć porady w temacie: oprogramowanie dedykowane - prosimy o kontakt mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , wypełnienie formularza kontaktowego lub zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem.

Powrót na stronę startową Skok na górę podstrony
 
Copyright by netsites.pl 2009-2022